Aktualności

Powiatowy Konkurs Plastyczny: „Niepełnosprawni są wśród nas - Łączą nas marzenia”

Na konkurs wpłynęło 66 prac. Biorąc pod uwagę estetykę pracy, pomysł, wykonanie i zgodność pracy z tematyką konkursu jury wyłoniło laureatów oraz osoby wyróżnione w 5 kategoriach:

Klasy I-III
I miejsce Milena Pachutko kl. II Szkoła Podstawowa w Poćkunach P. Dorota Nieszczerzewska
II miejsce Oliwia Cimochowska kl. II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu P. Dorota Korzun
III miejsce Zuzanna Sztabińska kl. I Szkoła Podstawowa w Gibach P. Dorota Kostecka
Wyróżnienie:
Kacper Makarewicz kl. III Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnopolu P. Dorota Korzun
Julia Chmielewska kl. II Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnowie P. Jadwiga Kalwejt
Inga Aleksa kl. II Zespół Szkół z Litewskim Językiem Nauczania P. Irena Vaicekauskiene

Klasy IV-VI
I miejsce Dina Łojuk kl. V Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnowie P. Jadwiga Kalwejt
I miejsce Izabela Sztabińska kl. V Szkoła Podstawowa w Gibach P. Katarzyna SztabińskaI
I miejsce Paulina Piczulis Zespół Szkół z Litewskim Językiem Nauczania P. Grażyna KorzenieckaIV
I miejsce Maria Janczewska kl. VI Szkoła Podstawowa w Gibach P. Katarzyna Sztabińska IV
Wyróżnienie:
Magdalena Luto kl. V c Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego HUBALA w Sejnach – P. Iwona Lubiecka- Gibas
Weronika Martynko kl. V Szkoła Podstawowa w Karolinie P. Małgorzata Dziemitko
Klaudia Michalska kl. V Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnowie P. Jadwiga Kalwejt
Anna Chmielewska kl. V Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnowie P. Jadwiga Kalwejt
Anna Maria Wojna kl. V Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnowie P. Jadwiga Kalwejt

Klasy VII - VII, szkoły gimnazjalne
I miejsce Anna Korzeniecka kl. VII Zespół Szkół z Polskim i Litewskim Językiem Nauczania im. Dariusa i Girenasa w Puńsku P. Grażyna Korzeniecka
II miejsce Monika Moraczewska kl. VII Szkoła Podstawowa w Karolinie P. Małgorzata Dziemitko
III miejsce Monika Pawłowska kl. VII Szkoła Podstawowa w Gibach P. Katarzyna Sztabińska
Wyróżnienie:
Klaudia Hościk Szkoła Podstawowa w Gibach P. Katarzyna Sztabińska
Paulina Niewulis kl. III G Zespół Szkół z Polskim i Litewskim Językiem Nauczania im. Dariusa i Girenasa w Puńsku P. Grażyna Korzeniecka
Bartosz Michalkiewicz kl. VIII Szkoła Podstawowa w Poćkunach P. Dorota Nieszczerzewska

Szkoły średnie
I miejsce Patrycja Szestowicka kl. I PT Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Sejnach P. Sylwia Buraczewska
II miejsce Marlena Wróblewska kl. II PT Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Sejnach P. Sylwia Buraczewska

osoby niepełnosprawne
I miejsce Jadwiga Baudzis P. Maria Pawlikowska
II miejsce Andrzej Kowalczyk P. Maria Pawlikowska
III miejsce Tomasz Kimszal P. Maria Pawlikowska
Wyróżnienie:
Agnieszka Jungiewicz, Robert Buchowski, Rafał Dąbrowski, Martyna Wilkiel, Maria Koneszko, Ramona Gasperowicz

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sejnach,  Regionalne Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Sejnach.

Protokół z narady Komisji konkursowej (.pdf)